دستگاه های میکروپیگمنتیشن

دستگاه های میکروپیگمنتیشن کمپانی amiea به عنوان محصولات با کیفیت بالا تائید شده اند که نیازهای اساسی را از لحاظ تکنولوژی و کاربرد، جنبه های پزشکی، دقت، بهداشت و طراحی برطرف می سازند. این دستگاه ها برای ارائه خدمات و کاربردهای مختلف میکروپیگمنتیشن ، به خصوص برای هنرمندانی که می خواهند خلاقیت و استعداد خود را به بهترین شکل ارائه دهند مناسب می باشند. هندپیس های کمپانی amiea بسیار باکیفیت بوده و ساخت کشور آلمان می باشند. هندپیس های amiea برای دستیابی به بالاترین استانداردهای استریلیتی و بهداشت از جنس آلومینیوم ساخته شده اند. این هندپیس ها قابل اتصال به کارتریج های استریل و یکبار مصرفی هستند که تنها برای آنها ساخته شده اند. مزیت دیگر این هندپیس ها، انعطاف پذیری آن در حین انجام کار است. در طول انجام کار، می توان عمق نفوذ سوزن ها را به راحتی و بدون ایجاد اختلال در کار تنظیم نمود. تمامی هندپیس های amiea به صورت ارگونومیک طراحی شده اند، بنابراین کار با آنها حتی برای مدت زمان طولانی بسیار راحت می باشد.

دستگاه  Med Revive دارای استانداردهای پزشکی ISO 13485 ، ISO 9001:2000 و CE پزشکی  مطابق بوده و به لحاظ کیفیت، تکنولوژی و قابلیت های منحصر به فردی که دارد قابل مقایسه با محصولات موجود در بازار ایران نمی باشد.

دستگاه Linelle Two دارای استانداردهای پزشکی ISO 13485 ، ISO 9001:2000 و CE پزشکی مطابق بوده و به لحاظ کیفیت، تکنولوژی و قابلیت های منحصر بفردی که دارد قابل مقایسه با محصولات موجود در بازار ایران نمی باشد.